fbpx

Täname koduostjaid usalduse eest!

Ehituskaitse Büroo eesmärk on aidata koduostjaid informeeritud ostuotsuste tegemisel. Täname kõiki kliente, kes on oma korteri või maja ostueelse kontrolli ja ka garantii lõpu eelse ülevaatuse usaldanud meie spetsialistide kätesse!

Soovime ka edaspidi anda kindlustunnet igast valdkonna esindajatest koduostjatele - nii nagu saate auto ostueelse kontrolli usaldada mehaanikule, aitab Ehituskaitse Büroo enne korteri või maja ostu kindlaks teha, kas see on tehniliselt heas seisukorras ja tervisele ohutu.

Meie kogenud spetsialistid soovivad edu informeeritud kinnisvara ostuotsuste tegemisel!

Kirjuta meile oma kogemusest - jäta tagasiside siia!

  jah

  Palun anna nõusolek, kas lubad kasutada oma tagasisidet Ehituskaitse kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites

  jah

  Palun anna nõusolek, kas lubad tagasiside juures kuvada oma nime (ning ametikohta ja töökohta juhul, kui oled need lisanud)

  jah

  Olen tutvunud Ehituskaitse Büroo OÜ privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega *

  Jäta meile tagasisidet Ehituskaitse teenuste kohta!

  Soovime oma teenuseid muuta järjest paremaks ja kvaliteetsemaks, et kaitsta koduostjate, omanike, korteriühistuste ja äriklientide huve nii kinnisvara ostul kui ka üürimisel.

  Konstruktiivse tagasisidega aitab ka teistel koduostjatel mõista, mida kinnisvara ostuabi teenus endast kujutab ja mida võiks meie teenustelt oodata.

  Katrin Püssa

  OÜ Blauhaus juhatuse liige

  Otsisime investeeringuks äripinda Tallinna vanalinna ja leidsime sobiva kandidaadi, kuid vanalinna kõrgete hindade juures tahtsime kindlad olla, et küsitud hind oli õiglane.
  Kinnisvara Ostuabi kinnisvarainspektor andis hinnangu kogu maja – katuse, välisfassaadi, uste, akende ja tehnosüsteemide seisukorrale ja saime positiivse kinnituse – hind oli kooskõlas maja tehnilise seisukorraga. Tänaseks oleme selle pinna omanikud ja oleme tehtud otsusega väga rahul.

  Kadi Kasepõld

  Tellisime Kinnisvara Ostuabi teenuse hindamaks vannitoa seisukorda kesklinna puitmajas. Renoveeritud oli vannituba kenasti, aga peale astumisel põrand vetrus.
  Kinnisvara Ostuabi raportist tuli selgelt välja, et vannituba vajas kapitaalremonti – puudus ventilatsioonisüsteem, hüdroisolatsioon oli puudulikult tehtud ja selle tulemusel aluspõrand ning seinakonstruktsiooni kahjustatud. Kuna korter oli just see, mida tol hetkel otsisime, kauplesime hinnast remondi hinnangulise maksumuse jagu alla ja ostsime selle siiski ära.
  Vannitoa remondi käigus vahetasime välja kõik alates aluspõrandast ja seinakonstruktsioonidest. Oleme rahul, et Ehituskaitse Büroolt saadud info põhjal tehtud otsus osutus õigeks.

  Karl Von Ramm

  Padise mõisa omanik

  Padise Mõisas majutusteenuse pakkujana peame olema alati veendunud, et meie külalised puhkaksid kõige paremates tingimustes. Seepärast tekitas numbritubadesse tekkinud ebameeldiv lõhn mure duširuumide seisukorra pärast.
  Pöördusime abi saamiseks Ehituskaitse Büroo poole ja kutsusime olukorda hindama Kinnisvarainspektori, kes tuvastas probleemid. Kinnisvara Ostuabi aitas meid kogu protsessis probleemi tuvastamisest kuni lahendamiseni – saime neilt hinnangu duširuumide seisukorrale, nõuanded olukorra parandamiseks ja maksumushinnangu vajalike parandustööde teostamiseks.

  Andry Purk

  Olime elukaaslasega oma esimese korteri otsingul uusarenduses ja soovisime kindlustunnet, et teeme õige otsuse.
  Internetis jäi silma Ehituskaitse Büroo teenus. Kohe peale esmase päringu tegemist helistati ja anti nõu järgnevate sammude jaoks.
  Kohapeal näidati ette värvivead, akna kalibreerimisvead ja muud pisivead, millest kõiki me ise kindlasti ei oleks osanud märgata.
  Paari päeva pärast saime ka põhjaliku raporti koos kirjelduste ja piltidega, mis aitas hiljem ehitaja poolt tehtud parandustööd iseseisvalt üle kontrollida.
  Kindlasti kavatseme sama teenust kasutada ka enne korteri ehitusgarantii aegumist – 22 kuu pärast.

  Tuuli Roosiväli

  Täname Ehituskaitse Bürood väga meeldiva ning asjatundliku abi eest!
  Tellisime garantiiperioodi lõpu ülevaatuse ning tänu professionaalsele ülevaatusele saime kindlustunde korteri seisukorra osas ning detailse raporti, millega pöörduda maja arendaja poole garantiitööde teostamiseks.
  Kindlasti kasutame Ehituskaitse Büroo teenuseid ka tulevikus, kui peaksime uue kodu soetama. Suur aitäh!

  Hanuri Eiland

  Tellisin Ehituskaitse Büroo hinnangu uue korteri seisukorra hindamiseks Tallinnas.
  Sõbra soovitusel tellitud ülevaatuse käigus oli kohe näha kinnisvarainspektori põhjalikkust – kuigi korter oli tehniliselt heas seisukorras sain ülevaatuse tulemusel siiski pika ja sisuka raporti.
  Olen tellitud teenusega rahul, sest kuigi probleeme ei leitud, sain kindlustunde, et olen teinud õige otsuse. Ostsin ülevaatuse läbinud korteri ja elan seal ka praegu.

  James Presnal

  Majades on palju keerulisi tehnosüsteeme, mille hindamisega saab hakkama vaid professionaal.
  Olen oma elu jooksul ostnud mitu kodu ning varjatud ehitusvigade ja probleemide leidmiseks usaldanud alati kvalifitseeritud kinnisvarainspektoreid.
  Ostsin äsja esimese kodu Eestis ja vajasin spetsialisti, kes aitaks mind läbimõeldud ostuotsuse tegemisel. Õnneks leidsin Ehituskaitse Büroo.
  Nende oskusteave aitas mul vältida katastroofilist ostu ja leida suurepärase maja.
  Ma ei ostaks kunagi maja kinnisvarainspektori ülevaatuseta – ja võtaksin Ehituskaitse Bürooga kiiresti ühendust, kui taas kinnisvara ostuotsust teeksin.

  Mats Hagberg

  Ma ei ole professionaalne ehitaja ja seepärast otsisin ma uude korterisse investeerides tuge professionaalilt.
  Võtsin Kinnisvara Ostuabi teenuse saamiseks ühendust Ehituskaitse Bürooga, sain neilt kiire vastuse ja mulle määrati ülevaatuse teostamiseks kinnisvarainspektor.
  Peale dokumentide ülevaatust vaatas kinnisvarainspektor korteri koos ehitajaga üle.
  Kinnisvara Ostuabi raporti põhjal nõustus ehitaja Ehituskaitse Büroo välja toodud vead ja probleemid parandama.
  Olen osutatud teenusega väga rahul ja soovitan seda kõigile, kes soovivad kinnisvara ostuotsust tehes professionaalset tuge.

  Angeelika Klaar

  Täname Ehituskaitse Bürood asjatundliku abi eest!
  Leidsime korteri vanas puumajas ja otsustasime lasta selle professionaalidel üle vaadata. Kinnisvarainspektor tuvastas põrandalt selged lohistamisjäljed, mille oli sinna jätnud kummut. Tuli välja, et see oli korteri ette näitamise ajaks seina äärde paigutatud, et varjata suurt hallituslaiku toa välisseinal, mida perenaine oli proovinud varasemalt eemaldada. Põhjalikumalt uurides selgus, et maja fassaad oli lagunenud. Tuule ja vihmaga tuli niiskus seinakihtidest läbi ja tekitas hallitust korteris sees.
  Tänu Kinnisvara Ostuabi teenusele jäi tervisele kahjulik korter ostmata, kuid oleme valmis nende abi kasutama tulevaste kinnisvaraostude tegemiseks.

  Martin-Kaarlo Neeme

  RE/MAX Arena kinnisvaramaakler

  Soovitasin ostjal enne korteri ostuotsuse tegemist tutvuda Ehituskaitse Büroo teenustega – ning soovituse põhjal valis ta korteri ülevaatuseks „hõbe“ paketi. Ülevaatuse käigus sai klient teada nii ostetava korteri positiivsed kui ka negatiivsed küljed, mis andsid võimaluse teha informeeritud otsuse. Klient jäi teenusega väga rahule.

  Kairi Onno

  Hakkasin ostma vana maja, aga nägin, et seal on mõned mured – praod välisseinas; samuti tahtsin kindlaks teha katuse seisukorra. Niisiis otsustasin tellida eksperdi, kes maja üle vaataks, enne kui ma otsuse teen. Tellitud teenus andis selgust ja ma olin väga-väga positiivselt meelestatud tulemuse osas ehk siis sain kõik vajaliku teada ja veel lisainformatsioonigi, mida ma ei osanud arvata, et vajan.

  Astrid

  Kuna ma ise ei ole nii hästi ehitusteemadega kursis, suurendas nii suure ostu puhul kindlustunnet eksperdi tellimine, et poleks varjatud puudusi, maja peaks korralikult sooja ja santehnilised lahendused oleksid korrektsed. Ülevaatuse käigus saime aru, et korteri puudused pole nii suured, et muudaksid ostuotsust. Kogu teenus oli meeldivalt põhjalik ja väga professionaalne – soovitaksin ka sõbrale või kolleegile.

  Märt Kelder

  Mu korteri garantiiperiood oli lõppemas ja nägin, et mul ei ole silma ehituslike vigade märkamiseks. Tellisime garantiilõpu ülevaatuse ja inspektor, kes kohal käis, oskas vaadata asju, mida me ise ei oleks taibanud kontrollida. Sain kindlust selle osas, mis on okei ja standardi piires ning mis vajab parandamist.

  Taavi Raudmann

  Kuna olin varem Ehituskaitse Büroost kuulnud, otsustasime enne maja ostmist tellida kontrolliteenuse. Olime positiivselt üllatunud, et inspektor, kes tuli ülevaatust tegema, oli väga pädev ja oskas kõik ilusti lahti seletada. Hea oli suhelda inimesega, kes asjadest teab.

  Siim Antso

  Mind ajendas korteri ostueelse kontrolli teenust tellima enda ehitusalane teadmatus. Ostsime esimest korda korterit ja tundus kindlam lasta kellelgi korter üle vaadata, et vajadusel võimalikud puudused parandada. Osutatud teenusega jäime väga rahule.

  Katrin Kivisoo

  Tellisin Ehituskaitse Büroolt maja garantiiperioodi lõpu ülevaatuse, kuna olid probleemid arendajaga garantiitööde teostamisel.
  Konkreetsemalt oli probleemiks ventilatsioonisüsteem ja tuppa aeg-ajalt tekkiv kanalisatsioonihaisu meenutav hais. Kuna arendaja sellega absoluutselt tegeleda ei soovinud, siis tellisin spetsialisti, kes käis kogu maja üle. Ülevaatuse käigus selgus, et peale ventilatsiooni on probleeme veel mitmeid: põrandatega, maalritöödega, pööningu tuulutusega jne. Üllatav oli teenuse põhjalikkus: asjad, mida ise ei osanud üldse vaadata, või mida oleks pidanud normaalseks, ei ole seda mitte.
  Ehituskaitse Büroo soovitas meil mõningate asjade osas konsulteerida ka juristiga, et mis meie õigused täpselt on.
  Kindlasti soovitaksin seda teenust oma sõpradele ja olen ka ise järgmisel korral targem ning kasutan võimalust tellida ostueelne ülevaatus – enda õigusi peab ju kaitsma!

  Kedi Urbanik

  Ma ei teagi, kuidas on võimalik kinnisvara ilma Ehituskaitse teenuseta osta. Tellisin neilt korteri ostueelse kontrolli ning poleks ise iialgi märganud selliseid asju nagu kõverdi paigaldatud ventilatsioonikaaned jms. Tänu neile sai iga viimanegi värvipraak, paar millimeetrit seinast eemalehoidvad liistud ja liiga raskelt käivad uksed ehitajapoolt parandatud. Lisaks sain ülikiirelt emailile kirjaliku ja põhjaliku raporti (kogu korteri kontrollmõõtmine, märgruumide kalded jne). Tegu on tõeliste tegijatega ehitusmaastikul! Soovitan soojalt kõigile, kellel maja- või korteriost plaanis – olgu siis uus või järelturult!

  Kaja Kaldoja

  Kuna eelmise korteriga oli kogemus varjatud puudusega, siis seekord ei olnud enam nõus ostma ilma spetsialisti silmata. Märkas mitmeid detaile mida ise ei märganud ning tänu sellele lasime arendajal enne korteri ostu kõik vead ära parandada. Samuti tuli kirjalik raport kiiresti meilile. Väga rahul ja soovitan kõigile, kellel kinnisvara ost plaanis.

  Kas ka Sina soovid kodu osta koos ehitusvaldkonna spetsialistiga?

  Aitame märgata varjatud probleeme ja puudusi ning seeläbi säästa aega ja raha planeerimata remondilt

  Võta meiega ühendust!

  Kinnisvara Ostuabi raport aitab vältida ootamatuid probleeme, mis ilmnevad peale korterisse või majja elama asumist. Osta uus kodu südamerahu ja kindlusega - usalda ostueelne ülevaatus Ehituskaitse Büroo spetsialistile!

  • Pärnu mnt 105, Tallinn 11312
  • (+372) 50 63 888
  • info@ehituskaitse.ee
  • Ehituskaitse Büroo OÜ
  • Reg-nr 12055673
  • EEO004131 Omanikujärelevalve
  • EMU000456 Muinsuskaitse
  • EEK001505 Ehitise audit
  • EEH010408 Ehitamine

   jah

   Annan Ehituskaitse Büroo OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.
   (NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)

   jah

   Olen tutvunud Ehituskaitse Büroo OÜ privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega *

   Tööribale
   X
   Tasuta konsultatsioon
   Soovid täpsemalt teada, mis on Kinnisvara Ostueelne kontroll?
   Vaata lähemalt