fbpx

Ehituskaitse Büroo teenused

Meie sõltumatud ehitusspetsialistid saavad aidata nii kodu ostjat, müüjat kui ka omanikku. Kuidas saame Sind aidata? Tutvu meie teenustega:

Teenused koduostjale

Ostad uut kodu kinnisvaraarendajalt? Või hoopis järelturu korterit või maja? Ehituskaitse Büroo aitab soetada kodu kindlustunde ja südamerahuga.

maja-ostueelne-kontroll

Järelturu maja / boksi ostueelne kontroll

Majade ja ridamajade ostueelne ülevaatus. Kontrollime tehnosüsteeme, ehituskvaliteeti ning ka fassaadi ja väliala. Teeme põhaliku visuaalse ülevaatuse nii seest kui ka väljast, et leida varjatud puudused ja ehitusvead. Aitame leida majade olemasolevad ja ka potentsiaalselt tulevikus tekkivad probleemid, et teaksid täpselt mida ostad.

uusarenduse-korteri-ostueelne-kontroll

Uusarenduse korteri / maja ostueelne kontroll

Ostad korterit või maja ehitusjärgus uues arenduses? Kinnisvara Ostuabi aitab veel ehitamata uusarenduse korterite ja majade puhul ennetada võimalikke probleeme või projekteerimisvigu. Uusarenduse ostuabi teenuse väljund on detailne raport, kus on välja toodud kõik puudused koos soovitustega parandusteks.

järelturu-korteri-ostueelne-kontroll

Järelturu korteri ostueelne kontroll

Aitame välja selgitada varjatud puudused ja ehitusvead, anname infot vajalike remonditööde kohta ja nii aitame säästa raha planeerimata remondilt. Järelturu korterite seisukord võib olenevalt maja tüübist, ehitusaastast ja hooldusest suuresti erineda. Kaitseme koduostja huve ja aitame teha informeeritud ostuotsuse.

Teenused koduomanikule

Sinu uue kodu garantiiperiood on lõppemas? Soovid oma kodu müüa? Või planeerid hoopis remonti ja soovid teada remonditööde mahtu ja maksumust? Ehituskaitse Büroo spetsialistid saavad Sind aidata.

garantii-lõpu-eelne-ülevaatus

Uusehitise garantii lõpu eelne ülevaatus

Ehitajad annavad uutele korteritele või majadele ehitusgarantii, mis kehtib üldjuhul 2 aastat. Garantii lõpu ülevaatus aitab korteri või maja omanikul enne ehitusgarantii lõppemist kindlaks teha, kas on ilmnenud probleeme, mille likvideerimine on ehitaja kohustus.

ostujärgne-kontroll

Kinnisvara ostujärgne ülevaatus

Ostsid uue kodu, kuid leidsid seejärel varjatud puudusi, millest ei olnud ostu hetkel teadlik? Kutsu Ehituskaitse Büroo spetsialist ja vaatame kinnisvara ostujärgselt üle. Aitame leida probleemid ja ehitusvead ning anname selgema ülevaate ostetud kinnisvarast. Anname erapooletu hinnangu reaalsele olukorrale.

kinnisvara-müügieelne-kontroll

Kinnisvara müügiabi ehk müügieelne kontroll

Kas tead, millises seisukorras on Sinu müüdav kinnisvara? Oma kodus elades ei pruugi me märgata erinevaid tehnilisi probleeme, mis võivad mõjutada kinnisvara jätkusuutlikust. Kinnisvara Müügiabi aitab luua kinnisvarast selge pildi. Nii müüd kindlustundega ja ostja jaoks läbipaistvalt.

kodu-remondieelne-kontroll-remonditööde-projektijuhtimine

Kodu remondieelne kontroll & remondi kvaliteedijuhtimine

Planeerid remonti? Enne remondipakkumiste võtmist lase oma kodu üle vaadata sõltumatul spetsialistil. Koostame nimistu vajalikest remonditöödest ning teeme remonditööde hinnakalkulatsiooni. Soovi korral pakume ka remonditööde kvaliteedijuhtimise teenust.

kasutuslubade-taotlemine

Kasutuslubade taotlemine

Kodus on tehtud ümberehitusi ja täiendusi, kuid need on seadustamata? See ostub mureks tavaliselt siis, kui on soov kinnisvara müüa ning pank pole nõus ostjale finantseeringut andma. Aitame kindlaks teha, et kodu seisukord ja kasutusloas olev info oleksid kooskõlas.

Teenused korteriühistule ja ärikliendile

Pakume oma teenuseid ka korteriühistutele ja äriklientidele. Korteriühistule teostame remondieelset kontrolli (vajadusel koos eriosade auditite tellimisega), remonditööde kvaliteedijuhtimist ja korterelamu garantii lõpu ülevaatuseid. Ärikliente saame aidata äripindade ostu- või üürieelse kontrolliga.

korterelamu-garantii-lõpu-ülevaatus

Korterelamu garantii lõpu ülevaatus

Korteriomanikud soovivad üldjuhul, et arendaja 2 aasta jooksul tekkinud ebatäiused ja ehituspraagi nende kodus likvideeriks. Kuid sama kehtib ka korterelamu üldkasutatavate alade ja tehnosõlmede kohta. Teostame korterelamute garantii lõpu eelseid ülevaatusi, mille väljundiks on kirjalik raport koos piltidega

korterelamu-remondieelne-kontroll

Korterelamu remondieelne ülevaatus

Planeerite korterelamu remonditöid? Enne remondipakkumiste võtmist on oluline teada ühiskasutatavate alade ja tehnosõlmede seisukorda ning reaalset remondivajadust. Ehituskaitse Büroo teostab korterelamu ülevaatuse, paneb kokku remonditööde nimistu ja ka eelarve. Vajadusel tellime eriosade auditid ja võtame enda kanda remonditööde kvaliteedijuhtimise.

äripinna-ostueelne-kontroll

Äripinna ostueelne kontroll

Soovite kindlustunnet, et ostetav või renditav pind on tervisele ohutu ja õiglase hinnaga? Aitame aru saada, millised vead ja probleemid kaasnevad ostetava äripinnaga ning aitame teha targa valiku – säästa aega ja raha vältides hilisemaid probleeme. Olete äripinda ehitamas? Pakume omanikujärelvalve teenust ning aitame ehitised seadustada.

Soovid rohkem infot Ehituskaitse Büroo teenuste kohta?

Saame aidata nii kodu ostjaid, müüjaid, omanikke kui ka korteriühistuid ja ärikliente.

  jah

  Annan Ehituskaitse Büroo OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.
  (NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)

  jah

  Olen tutvunud Ehituskaitse Büroo OÜ privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega *

  Võta meiega ühendust!

  Ehituskaitse Büroos töötavad sõltumatud kinnisvaraspetsialistid, kes aitavad saada ülevaate kinnisvara reaalsest hetkeseisust. Meie teenuste väljundiks on kirjalik raport koos piltidega, mida saab esitada arendajale paranduste tegemiseks kui ka korraldada näiteks hankeid remonditööde tegija leidmiseks.

  Pärnu mnt 105, Tallinn 11312

  Ehituskaitse Büroo OÜ
  Reg-nr 12055673
  EEO004131 Omanikujärelevalve
  EMU000456 Muinsuskaitse
  EEK001505 Ehitise audit
  EEH010408 Ehitamine

  Tööribale
  X
  Tasuta konsultatsioon
  Soovid täpsemalt teada, mis on Kinnisvara Ostueelne kontroll?
  Vaata lähemalt