fbpx Kinnisvara ostuabi – Ehituskaitse Büroo

Kas Kinnisvara Ostuabi teenus on sama, mis omanikujärelevalve (rahvakeeli ehitusjärelevalve)?

Lühidalt vastates – ei ole. Kinnisvara Ostuabi teenust osutades teostab kinnisvarainspektor kinnisvara visuaalse ülevaatuse ja annab sõltumatu hinnangu ostetava vara tegeliku seisukorra kohta. Ta aitab aru saada, millised nähtavad ehituslikud vead ja probleemid kaasnevad soetatava kinnisvaraga.

Kinnisvara Ostuabi teenus aitab korteri või maja ostjal visuaalselt hinnata ostetava kinnisvara seisukorda. Kinnisvara Ostuabi ülevaatuse tulemusel saad teada, kas müüja küsitud hind on õiglane, kas elukeskkond on turvaline ning milliseid lisainvesteeringuid ostetav kodu kohe vajada võib. Kinnisvara Ostuabi abil väldid ostuotsuse tegemist eksliku info alusel ja tead, mida ostad. Probleeme ennetades ja kinnisvara ostueelselt kontrollides võid säästa tuhandeid eurosid planeerimata remondilt, lasta müüjal enne kinnisvara ostmist vead parandada või saad argumendid kinnisvara müüjaga hinna osas läbi rääkimiseks.

Omanikujärelevalve seevastu on abiks omanikule, kes ehitab või renoveerib korterit või maja. Tema ülesandeks on jälgida ehitustegevuse seaduslikkust ja ohutust, tagada ehitustööde nõuetekohane kvaliteet ja dokumenteerimine ning nõustada omanikku ehitusperioodil ehitustehnilistes küsimustes. Omanikujärelevalve aitab omanikul saavutada ehitustööde käigus parima tulemuse ja tagab ehitustööde lõppemisel kasutusloa saamise kohalikust omavalitsusest.

Soovid täiendavat infot Kinnisvara Ostuabi teenuse kohta? Võtke meiega ühendust telefoni 50 63 888 või e-posti info@ehituskaitse.ee teel.

Soovite rohkem infot meie teenuste kohta?

Kinnisvara Ostuabiga saate osta või üürida omale uue kodu südamerahu ja kindlusega!

Võta meiega ühendust!

Aitame aru saada, millised vead ja probleemid kaasnevad soetatava kinnisvaraga. Kinnisvara Ostuabi ülevaatuse raport võimaldab teha targa valiku – säästa aega ja raha hilisemate probleemide vältimisega

 • Pärnu mnt 105, Tallinn 11312
 • (+372) 50 63 888
 • info@ehituskaitse.ee
 • Ehituskaitse Büroo OÜ
 • Reg-nr 12055673
 • EEO004131 Omanikujärelevalve
 • EMU000456 Muinsuskaitse
 • EEK001505 Ehitise audit
 • EEH010408 Ehitamine

  jah
  Annan Ehituskaitse Büroo OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.
  (NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)
  Olen tutvunud Ehituskaitse Büroo OÜ privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega *

  Tööribale
  X
  Tasuta konsultatsioon
  Soovid täpsemalt teada, mis on Kinnisvara Ostueelne kontroll?
  Vaata lähemalt