fbpx

Milline on Sinu kodu tervislik seisund?

Igas eluvaldkonnas on ennetus probleemide vältimise võti. Siis kui midagi on juhtunud, on positiivsete lahenduste leidmine hoopis vaevarikkam ja keerulisem. Sõeluuringud ja ennetavad tervisekontrollid on loodud põhjusega avastada tervisemured varases staadiumis.

Autode tehnoülevaatus toimub 1-2 aasta tagant, et kontrollida kas sõiduk on liikluses osalemiseks piisavalt heas ja turvalises seisukorras. Samuti on täiesti tavapärane praktika kontrollida auto tehnilist seisukorda tehnoülevaatuspunktis enne selle ostmist. Tööstusmaailmas on kõige edukamad ja efektiivsemad need ettevõtted, kus on juurutatud ennetava hoolduse põhimõtted.

Kinnisvara tehnilist seisukorda võiks kontrollida nagu tervist või autot – ennetavalt

Ennetuse põhimõttega võiks suhtuda ka kinnisvara seisukorda ehk “tervisesse”. Kui avastate pragusid, mõrasid, tuntavaid külmasildasid või väiksemaid kahjustusi on mõistlik teha kodule põhjalikum “tevisekontroll”. 

Prao parandamine fassaadis või üksiku vigastatud katusesindli vahetamine ei ole ülemäära keeruline. Kui aga vesi ja niiskus on pääsenud seinakonstruktsioonidesse, on parandustöö juba oluliselt ulatuslikum ja keerulisem.

Päeva lõpuks võivad need samad vead muutuda kulukateks remonditöödeks või tähelepanematuse korral kujuneda varjatud puudusteks, mis muudavad kinnisvara müügi tulevikus oluliselt keerulisemaks.

Kinnisvara remondieelne kontroll kui “tervisekontroll”

Lisaks kinnisvara ostueelsele ja ostujärgsele kontrollile oleme otsustanud pakkuda ka remondieelse ülevaatuse teenust. See sarnaneb tugevalt “tervisekontrollile” – hindame ära kinnisvara tehnilise seisukorra ning seejärel aitame koostada vajalike remonditööde nimistu ning eelarve. 

Samasugust kontrolli saab tellida ka ilma põhjalikumate remonditööde teostamise plaanita, et teada saada, kust võiks kodu “tervist” väiksemate või suuremate remonditöödega toetada. Seda suurem on rõõm, kui tehnilise seisukorra kontrolli käigus selgub, et adresseerimist vajavaid probleeme ei ole ning kodu on hea tervise juures. 

Kinnisvara tehnilist seisukorda võiks kontrollida nagu tervist või autot – ennetavalt

Juhul kui soovid kinnisvara seisukorra alaselt midagi küsida, kuid ei oska seda ühegi konkreetse teenuse alla liigitada – võta meiega siiski ühendust.

Selleks võid näiteks klikkida menüüribal nuppu “TASUTA KONSULTATSIOON” või helistada 50 63 888.

Loe ka neid kinnisvara teemalisi artikleid:

Kasutusloa-kontroll-kasutusluba

Kasutusloa kontroll – kuidas kontrollida kasutusloa kehtivust?

Kõik krundil olevad hooned, mille ehitusalune pind on üle 20 m2, peavad olema kantud ehitisregistrisse. Millal on vaja kasutusluba ja millal piisab kasutusteatisest?

moodulmaja-ostueelne-kontroll

Moodulmaja ostueelne kontroll. Elementmajade ja tehasemajade ostuabi

Moodulmaja ja elementmaja ostu puhul on mõistlik kasutada Kinnisvara ostuabi teenust, et olla kindel ehituskvaliteedis ja vältida maja vastuvõtmist koos varjatud puudustega.

kinnisvara-müük

Kinnisvara müük – 11 nõuannet kinnisvara edukaks müügiks

Kinnisvara müük on keeruline ja mitmetahuline protsess. Mida toob endaga kaasa kinnisvara müük ja mida peaks oma korteri või maja müümisel silmas pidama? Siin on 11 nõuannet kinnisvara müümisel.

Soovite rohkem infot meie teenuste kohta?

Kinnisvara Ostuabiga saate osta või üürida omale uue kodu südamerahu ja kindlusega!

Võta meiega ühendust!

Aitame aru saada, millised vead ja probleemid kaasnevad soetatava kinnisvaraga. Kinnisvara Ostuabi ülevaatuse raport võimaldab teha targa valiku – säästa aega ja raha hilisemate probleemide vältimisega

 • Pärnu mnt 105, Tallinn 11312
 • (+372) 50 63 888
 • info@ehituskaitse.ee
 • Ehituskaitse Büroo OÜ
 • Reg-nr 12055673
 • EEO004131 Omanikujärelevalve
 • EMU000456 Muinsuskaitse
 • EEK001505 Ehitise audit
 • EEH010408 Ehitamine

  jah

  Annan Ehituskaitse Büroo OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.
  (NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)

  jah

  Olen tutvunud Ehituskaitse Büroo OÜ privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega *

  ehituskaitse.ee
  Tööribale
  X
  Tasuta konsultatsioon
  Soovid täpsemalt teada, mis on Kinnisvara Ostueelne kontroll?
  Vaata lähemalt