fbpx

Remonditööd – lae alla siseviimistluse kvaliteedi hindamise juhend

Ehituskaitse Büroo üks eesmärkidest on alati olnud Eesti ehitusturul kvaliteedistandardi tõstmine. Seda enam on meil hea meel, kui ehitusvaldkonna ettevõtted ise meiega remonditööde teostuse kvaliteedi tõstmiseks koostööd soovivad teha!

Eelmise aasta lõpus koostasime Remondikompanii OÜ tellimusel siseviimistlustööde kvaliteedi hindamise juhendi, mida nad oma tööprotsessides ka rakendavad. Lisaks sellele tegid nad koostatud juhendi oma kodulehel kõigile huvilistele ka tasuta kättesaadavaks.

Miks on siseviimistlustööde kvaliteedi hindamise juhend oluline?

Siseviimistlus on see osa, mis pärast remonditööde teostust ka nähtavale jääb. See tähendab, et kõik vead ja probleemid seinte lõppviimistluses, põrandakatete paigalduses, liistude paigaldamisel ja ka plaatimisel jäävad näha.

Võiks ju arvata, et väike murdunud keraamilise plaadi nurk on väike viga, kuid värskelt remonditud korteris või majas igapäevaselt elades hakkavad ka väikesed ebatäiused peagi häirima.

Siseviimistluse kvaliteedijuhend on suurepärane abivahend igale remonditöid teostavale ettevõttele kuid ka ise oma kodu renoveerivale inimesele. Lisaks aktsepteeritavatele tolerantsidele toob see välja ka lihtsad kuid olulised põhimõtted, mida erinevate viimistlustööde teostuse juures tuleks järgida.

Allolevast videost kuulete veidi kvaliteedi hindamise juhendi saamisloo kohta ning alates 1.52 räägib Ehituskaitse Büroo tegevjuht Marko Sults ka meie tegevusest ja peamistest muredest, mis värskelt remonditud korterites esile kerkivad.

Mis on remonditööde kvaliteedijuhtimine?

Siseviimistluse kvaliteedijuhend on suurepärane abivahend viimistluskvaliteedi hindamiseks – seda võiks kasutada isegi teostajaga sõlmitava remonditööde lepingu lisana, et ära määrata tööde puhul soovitud kvaliteedistandard.

Kui aga soovite remonditööde kvaliteedijuhtimise jätta spetsialistide hooleks, saame me teid aidata. Pakume remonditööde kvaliteedijuhtimise teenust, mille käigus:

 • korraldame hanke remonditööde teostaja leidmiseks
 • aitame välja valida pädeva ehitaja
 • aitame sõlmida asjakohase töövõtulepingu

Lisaks sellele kontrollime ka teostatud remonditööde etappide kvaliteeti ning remonditööde lõppkvaliteeti.

Tutvu meie remondieelse kontrolli ja remonditööde kvaliteedijuhtimise teenustega siin

Loe ka neid kinnisvara teemalisi artikleid:

ostujärgne-ülevaatus-maja-korter

Ehituskaitse ülevaatus pärast kodu ostu?

Mida teha siis, kui kodu on juba ostetud ja avastate probleeme, mida võiks lugeda isegi varjatud puudusteks? Teile teadmiseks – Ehituskaitse Büroo saab aidata ka siis, kui ost on juba sooritatud.

moodulmaja-ostueelne-kontroll

Moodulmaja ostueelne kontroll. Elementmajade ja tehasemajade ostuabi

Moodulmaja ja elementmaja ostu puhul on mõistlik kasutada Kinnisvara ostuabi teenust, et olla kindel ehituskvaliteedis ja vältida maja vastuvõtmist koos varjatud puudustega.

kinnisvara-müük

Kinnisvara müük – 11 nõuannet kinnisvara edukaks müügiks

Kinnisvara müük on keeruline ja mitmetahuline protsess. Mida toob endaga kaasa kinnisvara müük ja mida peaks oma korteri või maja müümisel silmas pidama? Siin on 11 nõuannet kinnisvara müümisel.

Soovite rohkem infot meie teenuste kohta?

Kinnisvara Ostuabiga saate osta või üürida omale uue kodu südamerahu ja kindlusega!

Võta meiega ühendust!

Aitame aru saada, millised vead ja probleemid kaasnevad soetatava kinnisvaraga. Kinnisvara Ostuabi ülevaatuse raport võimaldab teha targa valiku – säästa aega ja raha hilisemate probleemide vältimisega

 • Pärnu mnt 105, Tallinn 11312
 • (+372) 50 63 888
 • info@ehituskaitse.ee
 • Ehituskaitse Büroo OÜ
 • Reg-nr 12055673
 • EEO004131 Omanikujärelevalve
 • EMU000456 Muinsuskaitse
 • EEK001505 Ehitise audit
 • EEH010408 Ehitamine

  jah

  Annan Ehituskaitse Büroo OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.
  (NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)

  jah

  Olen tutvunud Ehituskaitse Büroo OÜ privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega *

  ehituskaitse.ee
  Tööribale
  X
  Tasuta konsultatsioon
  Soovid täpsemalt teada, mis on Kinnisvara Ostueelne kontroll?
  Vaata lähemalt